Restauracja Catering Pod Kasztanami w Zabrzu, w obliczu krytycznej sytuacji barów i restauracji z powodu środków ograniczających spowodowanych przez Covid19, podejmuje różne działania w celu promowania kateringu, cateringu, który oznacza jedzenie na wynos z dostawę do domu, wszystko po to by dalej prowadzić swoją działalność. 

Oprócz zapraszania klientów z sieci społecznościowych do korzystania z usług naszej restauracji w Zabrzu, promujemy także informacje o obiadach na wynos na naszej stronie internetowej.

Spośród firm, które oferują jedzenie na wynos w formie kateringu, 77% oferowało tę usługę już przed stanem alarmowym, ale pozostałe 23% musiało ją dopiero stworzyć. W przypadku usług cateringowych liczba ta gwałtownie rośnie, sięgając prawie 60% restauracji, które musiały stworzyć usługę. Dlatego większość lokali gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos w Zabrzu musiała stworzyć usługę dostawy do domu, aby zwiększyć swoje obroty w tych trudnych czasach. 

Zdaniem polityków „To bolesne decyzje”, ale „trzeba podjąć działania, jeśli chcemy zapobiec załamaniu się systemu opieki zdrowotnej”. Stwierdził to polityk partii rządzącej , na konferencji prasowej, na której inny polityk wyjaśnił nowe „zdecydowane” środki mające na celu uniknięcie „całkowitego zamknięcia”, które koncentruje się głównie na zamykaniu barów i restauracji. , która może służyć tylko do posiłków na wynos i dostawy do domu ( catering, katering, na wynos ).

Nasi pracownicy bez problemu porozumiewają się w języku angielskim, co ułatwia kontakt z klientami z zagranicy.

Produkty dostarczamy owinięte w folię stretch lub w pudełkach jednorazowych, co zapewnia dostarczenie cateringu o najwyższej świeżości oraz jakości.

Zadzwoń! Teraz ;-)